מסע צילום אביבי בפלופונז יוון

למי מיועד המסע:
צלמים בעלי שליטה ברזי הצילום הבסיסיים, המחפשים יציאה משגרת היום יום לחוויה צילומית שונה.

 

משך המסע:
6 ימים.
במהלך מאי 2018

 

דרישות קדם:
בעלות על מצלמת SLR או דמוי SLR.
שליטה ביסודות הצילום.
שליטה ידנית במצלמת רפלקס.

 

מספר משתתפים:
מקסימום 16 איש.

אנו פה בשבילכם לכל שאלה ובקשה, מוזמנים להתקשר ולהתייעץ ב 1800-241-241

 

מסלול הטיול:

יום 1:
נגיע בשעות הבוקר לשדה התעופה באתונה בטיסה ישירה. נסיעה לתעלת קורינתוס המרהיבה המהווה חוצץ בין חצי האי פלופונסוס לשאר יבשת יוון. זהו מפעל הנדסי מרשים מסוף המאה ה-19. נצלם את התעלה מלמעלה.

מהתעלה נמשיך על דרך הים, לאורך המפרץ הקורינתי, אל העיירה דיאקופטו ונעלה לטיול נפלא לאורך קניון ואראיקוס ברכבת ההרים אודונטוטוס לעבר העיירה קלבריטה. אטרקציה תיירותית בלתי נשכחת, נחלוף על פני קניונים וצוקים מרהיבים ונעבור בינות מערות ומפלי מים, נוף ייחודי הנגלה רק לנוסעים ברכבת. לינה בקלבריטה.

 

יום 2:
את הבוקר נתחיל בסיור בעיירה קלבריטה. נסייר בעיר ונלמד על מלחמת העולם ה-2 בה. נמשיך למנזר מגה ספיליון החצוב בסלע ונצפה בנופי הסביבה. משם נדרים לכיוון עיר הנמל הונציאנית נפפליון. עיר נמל הנחשבת בעיני רבים ליפה בערי יוון. בתיה האלגנטיים בנויים על חצי אי צר ומצוקי בראשו של מפרץ ארגוליס ומשמרים את אווירת המאה הקודמת. נבקר באתרים שונים בעיר, כולל מצודת פלמידי. נלון במלון בעיר הנמל היפה.

 

יום 3:

את הבוקר נקדיש לצילומי זריחה בנפפליון, ואחר כך ניסע לעיר מיקנה, האתר הארכיאולוגי המרתק ביותר בדרום יוון. העיר שימשה כבירת העם המיקני והיתה מרכז הסיפור של מלחמת טרויה. באלף ה-2 לפנה"ס הייתה מיקנה אחת הערים היווניות החשובות ביותר, ושלטה על חלק נרחב ביוון הדרומית ובאגן הים התיכון. משם ניסע לספרטה, עיר הפוליס השנייה בחשיבותה אחרי אתונה, ממנה יצאו החיילים הנועזים והאמיצים ביוון. מספרטה העתיקה לא נשאר דבר, אבל בסמוך לה נמצאת העיר מיסטראס – עיר ימי ביניימית השוכנת על מדרון הר, וכיום נטושה לחלוטין. נבקר בין הריסותיה שנראות כמו תפאורה לסרט אימה, ונצלם בה תמונות מרהיבות. נלון במיסטראס.

 

יום 4:

ביום הרביעי נדרים עוד עד לחבל מאני. אחת מחמש האצבעות של הפלופונס. חבל ארץ הררי, מיושב בדלילות ופראי. נצלם בדרך את הנוף המרהיב, נעצור בכפר הדייגים אותיליו ונגיע למערות דירוס – מערות נטיפים תת קרקעיות שהגישה אליהן היא רק באמצעות שיט. נשוט בתוך המערות. זהו שיט גונדולה בתוך מערת נטיפים מרהיבה ביופיה. המערות פעורות במפרץ ליד הכפר פירגוס דירו ושוכנות בתוך המצוקים על קו המים. נחצה את ה"אצבע" המרכזית של הפלופונז ונגיע לחוף המזרחי, לאתר בשם קוטרונס היושב על מפרץ יפהפה, שם נוכל להתרשם מצבעי המים והנוף מסביבו. לינה באזור קוטרונס או העיר היפה גיתיו.

 

יום 5:

נמשיך את טיולנו בחבל מאני הפראי. נראה כפרים נטושים, מגדלי אבן מימי הביניים, כפרי דייגים ושכיות חמדה של הטבע, והכל טובל בפריחה מרהיבה. נרד עד לקצה הדרומי ביותר של מאני, לעיר Vathia, ונספר את עלילות הגבורה של היוונים במלחמת העצמאות שלהם. אחר הצהרים נצפין חזרה ונגיע לנפפליון ללינה.

 

יום 6:

בבוקר נעזוב את העיר וניסע לאתר המרפא של יוון העתיקה – אפידאורוס. אחד האתרים היפים ביוון שבו התיאטרון היווני הגדול השמור בעולם, נבנה במאה ה-4 לפנה"ס והיו בו 14,000 מקומות ואקוסטיקה יוצאת דופן. התיאטרון  נחשב לתאטרון היווני השמור ביותר בעולם.

נמשיך את נסיעתנו עד לאתונה ונמשיך לכיוון כף סוניון. את שעות הערב נקדיש למקדש פוסידון שבכף סוניון, ונטייל באזור עד לשקיעה, נחווה צילומי שקיעה באחד המקומות היפים ביותר ביוון, והמפורסמים שבהם. בערב מאוחר נצא לכיוון שדה התעופה באתונה.

לפרטים נוספים והרשמה חייג חינם: 1800-241-241 או לחץ כאן על מנת להשאיר את פרטיך וניצור איתך קשר בהקדם.
נשמח לראותכם

רוצה להתחיל לצלם > >