מסע צילומי לדרום איטליה

דרום איטליה הוא חבל ארץ מדהים שבו מספר ערים מרכזיות, חופי ים קסומים, כפרים קטנים ואותנטיים, מצוקים מרהיבים, נופים, עמקים ואיים יפים ועל כל זה מנצחים שפע של אוכל איטלקי משובח וטעים, יינות מקומיים והמון צבעים.

 

 

למי מיועד המסע:

צלמים בעלי שליטה ברזי הצילום הבסיסיים, המחפשים יציאה משגרת היום יום לחוויה צילומית שונה.

 

משך המסע:
6 ימים.
במהלך חודש מרץ 2017.

 

דרישות קדם:
בעלות על מצלמת SLR או דמוי SLR.
שליטה ביסודות הצילום.
שליטה ידנית במצלמת רפלקס.

 

מספר משתתפים:
מקסימום 16 איש.
אנו פה בשבילכם לכל שאלה ובקשה, מוזמנים להתקשר ולהתייעץ ב 1800-241-241

 

מסלול הטיול:

יום 1:
טיסה לרומא. ננחת בשדה התעופה ברומא ונצא בנסיעה לכיוון העיר הדרומית נפולי, בירת הדרום. נאפולי נמצאת במפרץ יפהפה, לצד חוף אמאלפי. זוהי עיר ייחודית וססגונית עם שפע שווקים, רחובות יפים, כיכרות מלאות בתי קפה ובניינים עתיקים. נבקר באתריה המיוחדים של העיר הצפופה ביותר באיטליה, נלך בסמטאות העיר העתיקה, נראה את גלריה אומברטו הראשון, את המבצר החדש, את הדואומו המפוארת ועוד מפניני החן של העיר. לינה בנפולי.

 

יום 2:
נעזוב את נפולי בנסיעה להר הגעש ווזוב. ההר חולש על פני חבל קמפניה, והתפרצותו בשנת 79 לספירה הותירה את חותמה עד ימינו. נטפס עם הרכב אל פסגת הר הגעש ונמשיך בסיור רגלי סביב הלוע הרוחשת עדיין, שם נתעכב לצילומי הלוע, כולל בעבועי לבה. נרד לביקור בעיר השכנה של פומפיי, הרקולנאום – עיר שנקברה יחד עם פומפיי תחת האפר הוולקני, ושרדה כמעט בשלמותה. נוכל לשוטט ברחובות העיר, בבנייניה שהשתמרו לגובה 2 קומות. נראה את שכיות החמדה של העיר, כולל פסיפסים וציורי קיר בבתיה. נסיעה לסורנטו, עיר יפהפיה השוכנת על מפרץ סורנטו, ארוחת ערב ולינה שם.

 

יום 3:
את הבוקר נתחיל בסיור בסורנטו הגדושה בסמטאות עתיקות, משם נמשיך בנסיעה לאורך דרך האמלפיטנה, אחת הדרכים היפות באירופה, שרצה לאורך מפרץ סורנטו עד סלרנו, ועוברת בין כפרים ונקודות נוף מרהיבות. עצירה בכפרים הציוריים שבדרך (פוזיטנו, אמלפי, ראבלו) לצילומי ארכיטקטורה ואנשים וצילומי טבע בנקודות נוף, ככל שתאפשר הדרך. בערב נמשיך ללינה וארוחת ערב בעיירה קאבה דה טירני.

 

יום 4:

עוזבים את חבל קמפניה ומצפינים אל חבל פוליה דרך העיר טראני, אחת מערי החוף היפות ביותר בפוליה, שם נבקר בקתדרלה הרומנסקית המרהיבה שבה, ונסייר בסמטאות הצרות של העיר. נלך בסמטאות עד לקתדרלה המרהיבה השוכנת על קו המים, במיקום ייחודי. מטראני נמשיך לכיוון חצי האי גרגאנו וניסע אל אתר העלייה לרגל, מהחשובים באיטליה, סן ג'ובאני רותונדה. נראה את הווי הצליינות, ששיאו בכנסייה של הקדוש. משם נמשיך לעיירה ההררית מונטה סן אנגלו, הבנויה על צלע ההר במערך של סמטאות צרות. נבקר בכנסייה הייחודית במקום ונהנה מצילומי נוף ושקיעה בים הנשקפת מגובהה הרב של העיירה. נלון במונטה סן אנג'לו.

 

יום 5:

נעזוב את העיירה ונרד דרך יער אומברה – יער בראשיתי עם עצי ענק, אחד האחרונים באירופה, לכיוון החוף. בדרך נעצור בנקודות יפהפיות במעבה היער לצילומי עצים וברכות מים טבעיות, ונלך בטבע בינות לעצים. נמשיך לעיירת הדייגים ויאסטה. עיירה ציורית על קו המים, נשוטט בסמטאותיה ונצפה בדייגים השולים מן הים מכל הבא ליד. נהנה מארוחת דגים טריים במקום ונמשיך לטרמולי, עיירת דייגים נוספת, בעלת אופי שונה. משם נמשיך ללינה במלון מפנק בעיירה סמוכה.

 

יום 6:
את הבוקר נתחיל בטיפוס לאזור הררי שיוביל אותנו לחבל נידח עד לכפר מוליזה – כפר ציורי אותנטי שבו נשוטט ונצלם את הווי החיים הכפרי. משם נתחיל את דרכנו חזרה לשדה התעופה ברומא. אם ייוותר זמן נעצור לביקור במנזר מונטה קסינו, המפורסם למסדר הבנדיקטי, והמפורסם מהקרב המכריע שהתחולל בו במלחמת העולם השנייה. נמשיך לשדה התעופה לטיסת ערב.

 

המחיר כולל :

 • כרטיס טיסה – הלוך ושוב (טיסות ישירות)
 • בית מלון : בדרגת תיירות טובה.
 • כלכלה : ארוחות בוקר וערב
 • רכב צמוד
 • פעילויות כמפורט בתוכנית.
 • דמי כניסה לסיורים וכניסות לאתרים .
 • מדריך מנוסה – דובר אנגלית ועברית.
 • מדריך צילום מנוסה
 • מס נמל, בטחון והיטל דלק

 

המחיר אינו כולל:

 • ביטוח אישי ותאונות אישיות, הוצאות אישיות, טיפים לנותני שירותים.
 • כניסות לאתרים נוספים במידה ותרצו בכך, הוצאה מקסימאלית של €50 לאדם לטיול .
 • כל מה שלא כתוב בתוכנית ו"במחיר כולל"
 • € 200  לאדם בחדר זוגי

 

הרשמה ותשלום:

דמי רישום בסך 250 אירו  (לא יוחזרו) והיתרה עד 7 ימים לפני מועד הטיול בתשלום

במזומן/העברה בנקאית, צמודים לאירו , התשלום בשקלים על פי שער העברות גבוה

ביום החיוב.

על תשלום בכרטיסי אשראי תחול תוספת של 2.5%.

 

ביטול הרשמה:

עד 30 יום לפני מועד היציאה: יוחזר התשלום למעט דמי רישום בסך:  250 יורו .

מ- 29 יום ועד 14 יום לפני מועד היציאה: יחויב המטייל ב – 40% מעלות הטיול.

מ– 14 יום ועד מועד היציאה: יחויב המטייל ב 100% עלות הטיול.

אין החזר כספי לאחר יציאה לטיול, מומלץ לעשות ביטוח נסיעות המבטיח החזר דמי ביטול מחמת אשפוז.

 

 

מינימום משתתפים: 12 איש, מקסימום 16 איש

עלות המסע:  1680 יורו  (תוספת לחדר יחיד- 200 יורו)

 

הערות:
המסלול עלול להשתנות ע"פ הוראות השלטונות, מזג האוויר, תנאי השטח ו/או תקלות במהלך טיול מסוג זה ונתון לשיקול דעתו של המדריך, יתכנו שינויים במקומות הלינה עקב המצבים הנ"ל.

 

לפרטים נוספים והרשמה חייג חינם: 1800-241-241 או לחץ כאן על מנת להשאיר את פרטיך וניצור איתך קשר בהקדם.
נשמח לראותכם
רוצה להתחיל לצלם > >