מסע צילום באיסלנד- חורף

הצטרפו אלינו למסע צילומי בחורף באיסלנד המיוחדת

איסלנד ידועה כארץ של תופעות טבע ייחודיות- "ארץ הקרח והאש" – אי שחווית הטיול לצלמים בו היא ייחודית. שילוב של תופעות טבע ונופי בראשית באווירה קסומה ורגועה. כוחות הטבע שמעצבים את כדור הארץ עדיין לא סיימו את מלאכתם על האי. הרי געש פעילים, קרחונים, מפלי מים עוצמתיים ותימרות קיטור של גייזרים ואדמה מבעבעת, כולם משנים ללא הרף את פני השטח בשילוב מרתק של ניגודי צבעים, טמפרטורות, קרח ואש.

 

מחיר לאדם- 3980 אירו

תוספת לאדם בחדר לבד – 680 אירו

בליווי מדריך הצילום: שייקה איתן 

למי מיועד המסע:
צלמים בעלי שליטה ברזי הצילום הבסיסיים, המחפשים יציאה משגרת היום יום לחוויה צילומית שונה.

משך המסע:
9 ימים 28.1.2020-5.2.2020

דרישות קדם:
בעלות על מצלמת SLR או דמוי SLR.
שליטה ביסודות הצילום.
שליטה ידנית במצלמת רפלקס.

מספר משתתפים:  עד 7 צלמים בלבד

 

לסילבוס המסע – לחץ כאן

לתנאים כלליים וטופס הרשמה- לחץ כאן

 

מסלול הטיול:

 

יום 1-2 : נחיתה באיסלנד – פארק ת'ינגווטליר ,גייזר – מכתש קריד – מפל גולפוס מפל שבו הוכים מאחוריו ועוד.

בהתאם ללוח הטיסות נטוס בטיסה לא ישירה לאיסלנד. לאחר התארגנות וקבלת הג'יפים נצא לדרך. בבוקר נצא מרייקיאוויק למסלול "מעגל הזהב", מסלול הטיול המפורסם באיסלנד. התחנה הראשונה היא הפארק הלאומי ת'ינגווטליר (Þingvellir). זהו המקום בו ניתן "ללכת בין יבשות". ללוע המכתש הוולקני קריד (Kerið) מכתש געשי צעיר עם אגם בראשו. נמשיך נבקר במפל היפה פאקסי -Faxá משם לגייזר "סטרוקור" המתפרץ כל 10 דקות סילון אדיר לשמים. במרחק קצר למפל המלכותי גולפוס (Gullfoss) "מפל הזהב" אחד המפלים הגדולים והמרהיבים של איסלנד. מפל סקוגפוס (Skógafoss) האדיר, נעלה לצלם מלמעלה.
נמשיך אל מצוקי דירוליי (Dyrhólaey) עם הנוף המטריף הנשקף למרחקים, וקשתות הסלע האדירות למרגלותינו, ונרד אל חוף רייניספיירה (Reynisfjara).

ימים 3-4-5 :  טיולי הליכה בפארק סקאפטאפל – קרחונים צפים בלגונה הקרחונית

היום הזה יוקדש לאזור הנמצא דרומית לקרחון ואטנאיוקול (Vatnajökull), הקרחון הגדול באירופה. הקרחון המכסה כמה מהרי הגעש הגדולים באיסלנד אחראי הראשי לעיצוב פני השטח באזור זה של האי. סמוך לשוליו המערביים של הקרחון נמצא פארק סקאפטפל (Skaftafell). בפארק יש מספר מפלי מים מרהיבים. נבקר במפל סוורטיפוס (Svartifoss) המשובץ משושי בזלת שחורים שהוא אחד מאתרי החובה בפארק. בהמשך כביש הטבעת מזרחה נמצאת הלגונה הקרחונית משם נדלג אל שפת הים, אל חוף היהלומים, לשם מגיעים הקרחונים לנוח ומספקים אינספור הזדמנויות יצירתיות לצילום כשגלי הים נשטפים סביבם.
נבקר בזריחה בחוף סטוקסנס (Stokksnes) ונצלם ממנו את הר ווסטרהורן (Vestrahorn) האדיר משתקף במימי הלגונה,
ברכב מיוחד אל מרומי הקרחון, חוויה האדירה של ביקור במערות קרח מרהיבות בהן נרגיש שאנו בלב קריסטל מנצנץ בגווני כחול משגעים. במהלך הימים האלו נגיע לנקודות מדהימות לצילום הזוהר הצפוני שמקווים לפגוש …

 

ימים 6-7: מהאזור הדרומי לכיוון סנייפלסנס  

נתחיל את נסיעתנו לכיוון צפון מערב , נעצור שוב במידה והזמן יאפשר לצילום זריחה במפל סליילנדספוס ונבקר במפל גליופרבוי (Gljufrabui). .לסיום נראה את הר (Kirkjufell) המרשים..לינה בחצי האי סנייפלסנס. את היום נקדיש לחצי האי Snaefellsnes. חבל ארץ זה משלב נופים של פיורדים יפיפיים, מצוקי בזלת הנישאים מעל לים, חופים מעוטרים בחלוקי נחל שחורים ואתרי קינון של מגוון ציפורים. אחד הלוקיישנים המעניינים לצילום באזור הוא הר הכנסייה- Kirkjufell והמפלים שלצידו. לינה בחצי האי סנייפלסנס.

 

יום 8: רייקיאוויק  

את כל היום האחרון נקדיש לביקור בעיר הבירה רייקיאוויק .

 

יום 9: חזרה הביתה
לפי זמני הטיסה שלנו חזרה נמשיך את מסע שלנו לעבר קאפלוויק ואזור הגייזרים של הלגונה הכחולה. נמשיך אל שדה התעופה, שם נחזיר את הרכבים ונטוס הביתה לישראל.

 

 

 
לפרטים נוספים והרשמה חייג חינם: 1800-241-241 או לחץ כאן על מנת להשאיר את פרטיך וניצור איתך קשר בהקדם.
נשמח לראותכם
רוצה להתחיל לצלם > >