השאר\י פרטים ונחזור אליך בהקדם


צילומי הריון ולידה

צילומי לידה זיכרון ענוג

צילומי לידה הפכו לתחום נפוץ ותחרותי בין כל הצלמים השונים כיום וזאת לאור הדרישה העולה והגוברת משנה לשנה של זוגות שרוצים להנציח את רגעי האושר היקרים שלהם. הרצון הזה צף ועולה מהעובדה שאת הרגעים האינטימיים בחדר הלידה הזוג רוצה לזכור כעשייה משותפת ולא כשהאחד עסוק בלצלם והשנייה נאנחת וכורעת ללדת. ברגע שיש סיוע מצד ג' למטרת הצילום, כך בני הזוג באמת יכולים להתפנות וליהנות מהרגעים האחרונים לפני הגחת ילדם לעולם.

צילום לידה ומה שביניהם

צילומי לידה לא עניינו בכלל אישה בהריון לפני שלושה עשורים, לא השינויים בגוף עניינו אותה ובטח גם לא המראה החיצוני ועל אחת כמה וכמה הרצון להנציח אותו. אותו דבר לגביי צילומי לידה בזמן אמת. לעומת זה כיום נשים בהריון וזוגות רבים רוצים תיעוד צילומי של כל שלבי ההיריון ולא משנה כמה הוא במספר, כולל תהליך הלידה עצמו. מסתבר שחשוב מאד היום למשפחות להנציח את הרגעים הללו בשביל שיהיו מזכרת לרך הנולד בעתיד.

צילומי לידה לוכדים את הרגע

התבונה המסתתרת בתוך הרצון להנציח את רגעי ההיריון ולאחריו את הפעוט הנולד מעבר למזכרת נצח, הוא הרצון להעצים דרך התמונות את ההתרגשות והאהבה ששררו ברגעים לקראתו על מנת שביום מן הימים הוא יראה וירגיש את אותן תחושות בדיוק. רוב צילומי לידה מתבצעים במהלך הלידה עצמה לאחר שהזוג מזעיק את הצלם או הצלמת שנבחרו למשימה ומספר שבועות לאחר הגחת הפעוט בסטודיו מאובזר עם כל הנוחות הדרושה לזוג עם הילד במהלך יום הצילומים.

כשמצלמה נפגשת באומנות

לאחר שתהליך בחירת איש המקצוע התבצעה לשביעות רצון בני הזוג מתקבלת ההחלטה מאיזה שלב להתחיל ולתעד את ההריון. להלן האפשרויות הקיימות בתחום:

  • ליווי מהרגע הראשון של גילוי ההיריון לאורך כל החודשים ועד אחרי הלידה.
  • תיעוד חודשי ההיריון והרך הנולד מספר שבועות לאחר לידתו.
  • החל מרגע הכניסה לחדר המיון ועד יציאת העולל לאוויר העולם.

כל זוג ובחירתו האישית. התוצאה של הפרויקט היא יצירת אומנות של החיים, חווית הלידה בכל עוצמתה המרגשת ולעיתים אפילו המטלטלת. צילום במהלך הלידה הוא למעשה כמו להיות זבוב על הקיר, לראות, לחוות ולשמוע מבלי שיחושו הנוכחים בחדר בקיומך. כך מתבצע הצילום ברגעים האינטימיים של בני הזוג, הצלם או הצלמת מתנהלים בחדר תוך מתן כבוד לזוג ולאישה בפרט, לעיתים אם צריך להושיט יד לעזרה גם זה נעשה. הזוויות המצולמות נלקחות לאחר חשיבה רבה ובאות מתוך מקום של בחינת הסיטואציה והשלכותיה העתידיות כי בכל זאת זו הולכת להיות מזכרת שאחרים יוכלו להתבונן בה. כל ההתנהלות של איש המקצוע נעשית מבלי לתת לזוג תחושת אי נעימות או לחץ וכשמסתכלים בסוף על התוצאה אין אחד שנשאר עם עיניים יבשות.

רוצה להתחיל לצלם > >


FACEBOOK
Call Now Button דילוג לתוכן