השאר\י פרטים ונחזור אליך בהקדם


טיפים לצילום ילדים

כולנו רוצים תיעוד של רגעים יפים של הילדים ובגלל זה ריכזנו עבורכם 6 טיפים לצילום ילדים:

 

טיפים לצילום ילדים

1 צלמו מגובה העיניים כדי לקבל תוצאה הגיונית ופרספקטיבה נכונה בצילום יש לצלם ילדים מגובה העיניים שלהם פשוט רדו אל העם (הנמוך) וצלמו משם.

2  צלמו בגני שעשועים. הצבעוניות של המתקנים מוסיפה המון לרקע של הצילום שלנו במיוחד כאשר הצבעים הינם צבעים נעימים המתאימים לשמש כרקע לצילום ילדים ובכלל שימו לב לרקע שלכם תמיד.

3 נסו לא לביים כל תמונה שאתם מצלמים. התמונות הטובות ביותר הן התמונות אשר ילדכם עסוק בענייניו ואינו שם לב שאתם מצלמים אותו. כאשר אתם מבקשים ממנו לחייך למצלמה אתם מפיקים תמונות מאולצות שאינן נראות טוב.

4 סבלנות, סבלנות, סבלנות  אין מה לעשות צילום ילדים דורש המון סבלנות לעיתים אינם רוצים לשתף פעולה לפעמים אינם מבינים מה אנו רוצים מהם המודעות שלהם לתהליך הצילום אינו קיים ולכן היו סבלניים הסבירו להם מה אתם רוצים ואם לא הולך לא ללחוץ ולגרום להם לשנוא את הצילום תמיד יש את מחר.

5 הכירו את הציוד שלכם מכיוון שלרוב ילדים אינם מדגמנים למצלמה אלא ממשיכים בענייניהם כדאי לכם לשלוט במצלמה שלכם בעיניים עצומות הדבר יגרום לכם לעשות שינויים מהירים בזמן הצילום בהתאם לצורך בשטח ולהפיק יותר תמונות מוצלחות מאשר תמונות מרוחות שישלחו אחר כבוד לסל המחזור

6 ביגוד ואביזרים אם אתם מתכוננים לפעילות משפחתית אשר תצלמו בה את הילדים או ממש מתכוננים לצילום הילדים שימו לב לשילוב הצבעים  של בגדי הילדים והאביזרים אותם הם לוקחים עימם לצילומים. צבעים מוסיפים המון בצילום בכלל לצילום ילדים בפרט לכן תכננו את התלבושות שלהם כמו כן כיף לאפשר להם להתחפש ולהכנס לדמות  זה עוזר להם לעמוד מול המצלמה.

רוצים להתמקצע בעולם הצילום? התרשמו ממגון קורסי הצילום של סטודיו הראל

רוצה להתחיל לצלם > >


FACEBOOK
Call Now Button דילוג לתוכן