השאר\י פרטים ונחזור אליך בהקדם


קורסי צילום

קורס צילום » קורסי צילום

קורס צילום שיקדם אותך בתחום

סטודיו הראל גאה להציע לך קורסי צילום בכל רמה על מנת לחשוף אותך לעולם הנפלא של צילום. הקורסים שלנו מועברים על ידי אנשי מקצוע מנוסים, ותיקים ומקצועיים. כמו כן, אצלנו מאמינים במסגרות לימוד אישיות ולכן הקורסים מועברים בקבוצות קטנות. מבחינתך מדובר על שיטה נפלאה לצבור ידע תאורטי ומעשי ולהתמחות בסוגים שונים של צילום ותיעוד.

הגיע הזמן להתחיל לצלם

צלמים בכל הגילאים מקבלים אצלנו יחס אישי. המשמעות היא שניתן להצטרף לקורס צילום למתחילים בלי רקע מוקדם, או להתחיל ישר מקורס צילום למתקדמים ולפגוש גברים ונשים עם תחומי עניין דומים. במקביל, אנו נלווה אותך לאורך הקורס ונסביר לך כיצד לשכלל יכולות קיימות. אצלנו מעדכנים גם את תכניות הלימודים לפי הצרכים של הסטודנטים ונותנים לך מסגרת מלאה לתרגול ועשייה.

למועדי הקורסים השונים לחצו כאן למידע נוסף לחצו על הקורס המבוקש:

למדיניות ביטולים- לחץ כאן

קורס צילום עם סטודיו מקצועי

למי שבחר לעשות קורס צילום בסטודיו הראל, יוכל ליהנות משימוש בציוד בזמן הקורס או הסדנא. הסטודיו המקצועי שמאובזר בציוד מתקדם מיועד לתרגול ובעזרתו יהיה לך קל יותר לעקוב אחר קצב ההתקדמות. אם ברצונך להתנסות בעריכת תמונות, כל שעליך לעשות הוא לבחור בין קורס פוטושופ לצלמים או קורס לייטרום. כמו כן, אנו מציעים קורסים נוספים של צילום מזון, צילום פורטרט, צילום סטודיו, צילום תאורה מעשית עם פלאש נייד וצילום לאדריכלות ומעצבי פנים. מעניין אותך לדעת איזה קורס צילום יכול הכי להתאים לך? עבור לדף צור קשר ושלח לנו הודעה, נציגנו ייצרו עמך קשר וימליצו על הקורס שהכי יתאים לך.

לתחביב שלך יש בית חדש

בסטודיו הראל מבינים את הצרכים שלך ושל חובבי הצילום השונים. כל קורס צילום שלנו מוכיח את עצמו על בסיס יום יומי - וכל רגע מהווה הזדמנות טובה מבחינתך להצטרף לרשימת הסטודנטים המרוצים שלנו, הנהנים מקורס צילום מקצועי. כעת רק נותר לך להשאיר פרטים באתר ואנו נדאג שנציגי הסטודיו כבר יחזרו אליך.
FACEBOOK