השאר\י פרטים ונחזור אליך בהקדם


לפרטים נוספים על קורסים שלנו:

קורסי צילום שיקדמו אותך בתחום

סטודיו הראל גאה להציע לך קורסי צילום בכל רמה על מנת לחשוף אותך לעולם הנפלא של צילום. הקורסים שלנו מועברים על ידי אנשי מקצוע מנוסים, ותיקים ומקצועיים. כמו כן, אצלנו מאמינים במסגרות לימוד אישיות ולכן הקורסים מועברים בקבוצות קטנות. מבחינתך מדובר על שיטה נפלאה לצבור ידע תאורטי ומעשי ולהתמחות בסוגים שונים של צילום ותיעוד.

 

הגיע הזמן להתחיל לצלם. צלמים בכל הגילאים מקבלים אצלנו יחס אישי. המשמעות היא שניתן להצטרף לקורס צילום למתחילים בלי רקע מוקדם, או להתחיל ישר מקורס צילום למתקדמים ולפגוש גברים ונשים עם תחומי עניין דומים. במקביל, אנו נלווה אותך לאורך הקורס ונסביר לך כיצד לשכלל יכולות קיימות. אצלנו מעדכנים גם את תכניות הלימודים לפי הצרכים של הסטודנטים ונותנים לך מסגרת מלאה לתרגול ועשייה.

למועדי הקורסים השונים לחצו כאן למידע נוסף לחצו על הקורס המבוקש:

קורס צילום בסטודיו מקצועי

למי שבחר לעשות קורס צילום בסטודיו הראל, יוכל ליהנות משימוש בציוד בזמן הקורס או הסדנא. הסטודיו המקצועי שמאובזר בציוד מתקדם מיועד לתרגול ובעזרתו יהיה לך קל יותר לעקוב אחר קצב ההתקדמות. אם ברצונך להתנסות בעריכת תמונות, כל שעליך לעשות הוא לבחור בין קורס פוטושופ לצלמים או קורס לייטרום. כמו כן, אנו מציעים קורסים נוספים של צילום מזון, צילום פורטרט, צילום סטודיו, צילום תאורה מעשית עם פלאש נייד וקורס צילום לאדריכלים ומעצבי פנים. מעניין אותך לדעת איזה קורס צילום יכול הכי להתאים לך? עבור לדף צור קשר ושלח לנו הודעה, נציגנו ייצרו עמך קשר וימליצו על הקורס שהכי יתאים לך.

 

לתחביב שלך יש בית חדש. בסטודיו הראל מבינים את הצרכים שלך ושל חובבי הצילום השונים. כל קורס צילום שלנו מוכיח את עצמו על בסיס יום יומי – וכל רגע מהווה הזדמנות טובה מבחינתך להצטרף לרשימת הסטודנטים המרוצים שלנו, הנהנים מקורס צילום מקצועי. כעת רק נותר לך להשאיר פרטים באתר ואנו נדאג שנציגי הסטודיו כבר יחזרו אליך.

קורסי הצילום השונים בסטודיו הראל

עולם הצילום הנו מורכב מאוד וכולל סוגים רבים של אפשרויות צילום. צלם מקצועי לומד מספר תחומים שונים, על מנת להתפרנס מאלה בעיקר בתחילת דרכו. כך למשל במהלך קורסי צילום שונים תוכלו ללמוד: צילום קולינארי, צילום סטודיו, צילום פורטרטים, צילום אדריכלי ועוד. כל אחד מאלה יאפשר לכם להתמקצע בתחום או לכל הפחות לעסוק בתחום ולספק שירות זה ללקוחותיכם.

קורס למתחילים + קורס למתקדמים

כל צלם מתחיל חייב להכיר את יסודות הצילום: הכרת המצלמה וחלקיה, לימוד סוגי צילום שונים, עבודה בתאורה טבעית ותאורה מלאכותית ועוד. במסגרת קורס למתקדמים ילמדו התלמידים כיצד ליצור לעצמם זהות צילומית משלהם. התלמידים ילמדו טכניקות צילום מתקדמות שיאפשרו לכם ליצור תמונות מרהיבות ומקצועיות בסגנונות הצילום השונים.

צילום אדריכלות

בין אם אתם צלמים המעוניינים להרחיב את השירותים שלכם גם לתחום האדריכלי ובין אם אתם אדריכלים המעוניינים לחסוך את הכסף לצלם מקצועי בכל סיום פרויקט שלכם, תוכלו לקחת חלק בקורס צילום אדריכלי.

קורס צילום אחד על אחד

קורס צילום אחד על אחד הוא קורס שמותאם באופן אישי לצרכי הסטודנט. המסלול מאפשר גמישות יתרה במועדי המפגשים, בתכנים הנלמדים ובקצב ההתקדמות. בקורס זה ישנה אפשרות לשלב לימודי צילום יחד עם לימודי פוטושופ, התמקצעות בתחום ספציפי בעולם הצילום ועוד.

קורס צילום מזון

בקורס צילום מזון לומדים כיצד לצלם תמונה, אם לצורך עיסקי או תיעוד פרטי,  שמגרה את חוש הטעם וגורמת לצופה לרצות לאכול אותה. נלמד איך ניתן להגיע לצילום מזון איכותי ומקצועי.
הקורס מועבר בסטודיו שכולל מטבח צמוד ומאובזר שבו מכינים את המנות לצילום.

קורס צילום פורטרט

בקורס צילום פורטרט לומדים כיצד להפוך פורטרט לפורטרט עם יכולת להעביר רגש של המצולם דרך התמונה. נלמד כיצד לשלוט על האור והקומפוזיציה ולתקשר עם המצולם כך שלצלם תהיה שליטה מלאה בתוצאה. בקורס נחשפים לצילומי פורטרט חוץ, סטודיו, ושילוב של השניים.

קורס צילום סטודיו

בקורס צילום סטודיו הדגש הינו על הנחיה בקבוצה קטנה ויחס אישי. הקורס מקנה כלים הנדרשים לעבודות סטודיו שונות . באמצעות עבודה מעשית בסטודיו, מתרגלים הסטודנטים שימוש בציוד הסטודיו, טכניקות תאורה ושיטות עבודה מגוונות.

קורס צילום תאורה מעשית עם פלאש נייד

בקורס צילום תוארה מעשית עם פלאש נייד לומדים איך לשלוט, לכוון וליצור תאורה שמתאימה לדרישתנו. יוצרים באמצעים פשוטים וקלים לתפעול תאורה מעשית כפי ש אתם רוצים. במהלך הקורס נבין מהי תאורה מלאכותית ונלמד כיצד להשתמש בה בכל מיני סיטואציות.

קורס צילום לאדריכלים ומעצבי פנים

קורס צילום לאדריכלים ומעצבי פנים נועד להעניק כלים לשליטה ביסודות הצילום על מנת לאפשר לשפר את יכולות הצילום בצורה הטובה ביותר. נתמקצע בתחום הצילום האדריכלי כדי להגיע לתיעוד יצירת המעצב/האדריכל ברמה הגבוה ביותר תוך כדי ביטוי אישי של הצלם.

קורס צילום נוף

בקורס צילום נוף נלמד ונרכוש את הכלים, טכניקה וידע על מנת להפוך סנאפשוט לצילום שעוצר את הרגע ומצליח להראות ולהעביר את מהות הנוף שלעינינו וגם את ההשקפה האישית שלנו שמשולבת בה.

 

קורס בצילום

 

בעידן המודרני אשר בו אנו חיים, יש היצע רחב מאוד ללימודי הצילום אשר מקנים ידע עשיר, רחב ומקצועי – לימודי טכניקות וצילום, איך מתפעלים את המצלמות בצורה נכונה, איך לרכוש כלים מעשיים וכן מיומנויות אשר נדרשות לאלו מכם אשר מעוניינים להיות צלמים מקצועיים. קורס צילום מיועד גם עבור אלו מכם אשר מעוניין בתחום הצילום כתחביב בלבד על מנת להרחיב את ידיעותיכם בתחום, את הבנתכם ויכולתכם עם המצלמה הביתית אשר ברשותכם.

מי מכם שעוסק כבר בצילום אך רק עכשיו החל את לימודיו בצילום, עשוי להפיק תועלת רבה מלימודי הצילום. קורס צילום עשוי להועיל גם לאלה מכם שיודעים כיצד להפעיל את המצלמה באופן ראוי ומיטבי, אך אינם מודעים לכל האפשרויות הנוספות אשר טמונות במצלמה. יש חשיבות מרובה להיכרות עם תוכן עולם הצילום במסגרת לימודים מסודרת ומתוכננת, בה רוכשים הלומדים ידע רב לצילום ברמה גבוהה תוך כדי פיתוח סגנון משלכם ואיכויות לתפעול המצלמה והאמירה האישית שלכם.

במהלך הקורס תתנסו בעבודה על המצלמה ואף תקבלו משובים על עבודתכם. תעבדו בקבוצות – מה שיוסיף עניין ויעשיר את עולמכם הפנימי. החשיפה לעבודה של חברי הקבוצות שלכם תאפשר לכם להיפתח לעולמות שונים וזה ייעשה במקביל להעמקת הידע שיוענק לכם בתולדות הצילום והכרה של צלמים מפורסמים מכל רחבי העולם. תרכשו הרבה ידע ותרחיבו אופקים בתחום הצילום.

לרובכם כלל אין מושג מה הוא הידע שטמון במצלמה שאתם אוחזים בה ומצלמים באופן אוטומטי. אם תביאו למקסימום של הפוטנציאל של המצלמה תכירו את הפונקציות שהיא מציעה תוכלו בוודאי להוציא ממנה תמונות איכותיות ברמה גבוהה שיבטאו את הראייה האישית שלכם.

 

מרכז לימודי צילום סטודיו הראל מציע לכם קורס לצילום. המאפשר לצלם חובב או לצלם מקצועי להתנסות במגוון תחומים דרך סדנאות מעשיות. 

לפרטים נוספים והרשמה חייג חינם: 1800-241-241 או לחץ כאן על מנת להשאיר את פרטיך וניצור איתך קשר בהקדם.
נשמח לראותכם

FACEBOOK
Call Now Button דילוג לתוכן