השאר\י פרטים ונחזור אליך בהקדם


טיפים לתאורה נכונה בצילום

טיפים לתאורה נכונה בצילום

סטודיו הראל מביאים לכם טיפים לתאורה נכונה בצילום – שכל תמונה תצא הכי טוב שאפשר!

1 לפני שאתם מצלמים בדקו את כוון האור ודאגו שהמצולם שלכם אינו עומד ישירות כשפניו אל השמש הדבר גורם לעצימת עיניים ולתאורה קונטרסטית מדי

2 צאו לצלם בשעות הזהב .שעות הזהב הן שעתיים עם הזריחה בבוקר ושעתים לפני השקיעה בערב בשעות הללו האור הכי רך ונעים לעין ומפיק את התוצאות הטובות ביותר.

3 למדו להכיר את הפלאשים שלכם עבודה נכונה עם פלאש יכולה לשפר פלאים את איכות התמונות שלכם. אם יש ברשותכם פלאש שניתן לניתוק מן המצלמה למדו כיצד להשתמש בו כאשר אינו מחובר למצלמה ואינו מכתיב את כוון האור

4 השתמשו במרככים ומחזירי אור  .האור בישראל קונטרסטי מאוד ולכן אם מצלמים בחוץ בשמש חזקה כדאי להשתמש באמצעי ריכוך .אין צורך לקנות במיוחד ניתן להשתמש בכל מה שיעשה את העבודה בדים וכו… אותו דבר נכון גם למחזירי אור.

5  למדו להכיר את המצלמה שלכם . המצלמות הדיגיטאליות מוגבלות במה שהן רואות למדו להכיר את המגבלות הללו ועבדו נכון עם מד האור שלכם כדי להפיק תמונות מוארות בצורה נכונה.

6  השתמשו באור כדי לייצר תלת מימד בתמונות שלכם. נעדיף תאורה צידית שתבליט את האובייקט שלנו על תאורה ישירה שתמלא את כל החללים ותיצור תחושת חד מימדיות משעממת בתמונות .

רוצים להתמקצע בתחום הצילום ? בתרשמו ממגון קורסי הצילום של סטודיו הראל

רוצה להתחיל לצלם > >


FACEBOOK
Call Now Button דילוג לתוכן