טיולי צילום בחו"ל

הטיול הבא שלך כבר לא ייראה אותו דבר

כשאנחנו בטיול עם החברים או המשפחה, לא תמיד יש לנו את הפנאי לעצור הכל כדי לצלם את התמונה המושלמת, גם מי שמטייל אתנו רוצה כבר להתקדם ולא לעצור כל רגע. בסטודיו הראל גאים להציע מגוון רחב של טיולי צילום בעולם, בחברת צלמים אחרים שכולם חובבי צילום מושבעים שהצטרפו לטיול כדי להתרכז בצילום בסביבה שתומכת ביצירה. אנו בוחרים בקפידה את הלוקיישן והמקומות, על מנת לחשוף אותך לחוויות צילום חדשות שכנראה לא תקבל בטיול שתתכנן לבד.. נוסף על כך, נעניק לך ידע פרקטי שילווה אותך הרבה אחרי שהטיול יסתיים ונעשה הכל על מנת לעמוד בציפיות שלך.

טיולי צילום בליווי מדריך מקצועי

בסטודיו הראל דואגים ללוות כל טיול עם מדריך מנוסה שנותן דגשים מקצועיים לאורך כל הדרך על מנת שלכם ייצאו התמונות המושלמות. כל טיול תוכנן בקפידה כך שההגעה אל המקומות תהיה בשעות האור הנכונות ומזוויות מיוחדות שלא תקבלו בטיול רגיל. בטיולי צילום של סטודיו הראל לא רק מצלמים, בסיום כל יום יושבים יחדיו והמדריך עושה משוב מקצועי בו עוברים על התמונות של כולם, מתלהבים מהם ורואים מה אפשר לשפר ואיך, על מנת שלכם יהיו תמונות מהממות שתוכלו להתעכב עליהם כאשר תראו אותם לחברים והמשפחה כשתחזרו לישראל.

טיול לאיסלנד

ארץ של תופעות טבע ייחודיות- “ארץ הקרח והאש” – אי שחווית הטיול לצלמים בו היא ייחודית. שילוב של נופי בראשית …מידע נוסף

9 ימים

2019

טיול צילום למרוקו

הצטרפו אלינו למסע צילום למרוקו המרתקת אל הרי האטלס הגבוהים, הסמטאות והשווקים של הערים המלכותיות…מידע נוסף

11 ימים

01-11/11/2019

טיול צילום לפטרה

בואו אתנו לגלות את אחד משבעת פלאי תבל- דרך הדיונות האדומות, קניוני הענק המרשימים, המבנים מתקופת…מידע נוסף

4 ימים

26-29/12/19

טיול חורף לאיסלנד

אתם מוזמנים להצטרף למסע צילום אל הנופים יוצאי הדופן של איסלנד בעונת החורף! איסלנד ידועה כארץ של תופעות טבע…מידע נוסף

9 ימים

28.1-5.2/2020

טיול צילום לסלובקיה

סלובקיה היא הפתעה מסקרנת ומעניינת לצלמים שמגלים אותה לאחרונה. היא מציעה נופים שנראו כאילו נלקחו ממקום אחר…מידע נוסף

8 ימים

2019

טיולי צילום מהנים – שאינם מצריכים ניסיון קודם

הטיולים, המסלולים והקורסים שאנו מציעים מתאימים גם לצלמים בלי ניסיון, אך אם ברצונך לפתח את יכולותיך ולצלם תמונות מרהיבות ללא הפרעות ועם כל הסבלנות הנחוצה – נשמח להכיר לך את הדרכים לעשות זאת ולהעניק לך תפאורה טבעית מגוונת – וידע פרקטי. טיולי צילום אצלנו כוללים ביקור באתרים שבדרך כלל לא ייצא לך להיות בהם. כך אנו משלבים עבורך בין הנאה ולמידה – וגם מאפשרים לך לחזור עם חוויות חד פעמיות. בין היתר, אנו מעמידים לרשותך מסלולים מיוחדים הכוללים טיולי צילום לפורטוגל, יפן, דרום איטליה, קירגיסטן, ארמניה, איסלנד, סלובקיה, יוון ההררית, מרוקו ופטרה ולך רק נותר לבחור את היעד המתאים.
ממגוון טיולי הצילום שלנו, איזה הכי מעניין אותך? השאר פרטים בטופס מצד שמאל וגלה לנו.

לך רק נשאר להביא את המצלמה!

גם כאשר הצילום הוא המטרה העיקרית, זו לא סיבה להזניח את שאר האספקטים: ארוחות נהדרות, נופים מרהיבים וחוויה בלתי נשכחת יחד עם חובבי צילום – כמוך ממש. נציגינו יספקו לך מראש מידע על משך המסע, דרישות הקדם ומספר המשתתפים ונשמח לעמוד לרשותך עם תשובות לשאלות. כל שנותר לך לעשות כעת הוא להשאיר פרטים כאן באתר והנציגים שלנו יחזרו אליך לטובת תיאום טיולי צילום מושלמים.

לפרטים נוספים והרשמה חייג חינם: 1800-241-241 או לחץ כאן על מנת להשאיר את פרטיך וניצור איתך קשר בהקדם.
נשמח לראותכם
רוצה להתחיל לצלם > >