אודות

סטודיו הראל מרכז לימודי צילום  הינו בית ספר לצילום ומרכז לימודי צילום סטודיו הראל הוקם ע"י הצלם שייקה איתן – צלם המתמחה בצילום פרסום ויחסי ציבור.
ברצון לשמר את עולם הצילום האישי שלו, בנוסף ההבנה שכל צלם זקוק להתאמת הכלים עבורו, הרצון לחזק את אומנות הצילום בישראל ולפתח את הדור הבא, פתח את המרכז ללימודי צילום.

החזון של "סטודיו הראל" הוא לצאת מהמסגרת בצילום – להוציא כל סטודנט משיגרת היום יום למסגרת לימודים שונה, יחודית ואישית המותאמת לכל אחד ע"י קבוצות למידה קטנות מהרגיל ומדריכים הבאים מהשטח – צלמים מקצועיים עם ניסיון בעולם ההדרכה.
הלימודים לוקחים אתכם למקומות הלא שגרתיים בצילום ומעניקים זווית אחרת למקומות שכולנו מכירים.
הסטודיו מציע מגוון קורסים וסדנאות כאשר כל אחד יכול למצוא את המסגרת המתאימה לו.
אנו שואפים להעניק לסטודנט אחיזה בידע הסובב את אומנות הצילום תוך התנסות בצילום שטח בשעות היום והלילה, בסיטואציות שונות ומשתנות ובתחומי צילום מגוונים: צילום רחוב, צילום פורטרטים, צילום עירום אומנותי, צילום אדריכלות, צילום טבע ונוף, צילום תעשייה, צילום מוצר, צילום מזון.

סגל המורים מורכב מצלמים/ות אשר פעילים היטב בצילום המקצועי העכשווי ומשתתפים בהתווית כיווני התפתחותו של הצילום הישראלי. המגוון הרחב, הניסיון המקצועי וגישות הצילום השונות, מקנים לסטודנט את התמיכה והכלים הדרושים על מנת לפתח את כיוונו האישי בתחום הצילום.

המיקום: בית הספר ממוקם בקיבוץ הראל – המיקום הינו מחוץ לעיר ברצון לאפשר לסטודנט לצאת משגרת חיי היום יום לאווירה אחרת המתמקדת בעשייה, יצירה, למידה ואומנות.
במתחם בית הספר סטודיו פעיל בתעשיית הצילום, המאפשר לסטודנט לחוש את אווירת העשייה ולעבוד עם ציוד סטודיו מקצועי ומתקדם.
במקביל לקורסי הצילום השונים, מתקיימות סדנאות מעשיות בנושאים שונים, המאפשרים לצלמים לחוות את חווית הצילום המגוונת ולפתח את הדמיון והחושים בתחומים שונים.
קיבוץ הראל ממוקם כ-15 דקות נסיעה מנתב"ג, באזור כפרי ופסטורלי. עוד תרוץ נפלא לצאת מהשיגרה.

בית ספר לצילום "סטודיו הראל" – מסגרות
מסגרות הלימוד: בית הספר משלב מפגשים עיוניים ותרגול מעשי בשטח ובסטודיו.
מסגרות הצילום מגוונות אשר כל אחד יכול ע"פי הרמה שלו למצוא את המסגרת המתאימה עבורו.
קורסי צילום – מסגרות לימוד ארוכות, המעניקות כלים מיסודות הצילום ועד ליווי אישי לפיתוח זהות צילומית ואומנותית.
קורסי התמחות – מסגרות לימוד המתמחות בתחום צילומי מסויים על פי בחירתו של הצלם. הסטודיו מציע 5 תחומי התמחות. הקורס המעניק כלים לשליטה מלאה בתחום ההתמחות ואפשרות להשתלב בתעשיית הצילום.
סדנאות הצילום – מסגרות לימוד קצרות, המעניקות חוויה והתנסות בנושא צילום מסויים. ישנו מגוון רחב של סדנאות בנושאים שונים כגון: טבע ונוף, נוף אורבני, צילומי שוק, פורטרט, סטודיו, מחול, לילה.

(מיקום הסדנאות משתנה בהתאם לנושא הסדנה והלוקיישן שלה).

מסגרות הלימוד מתקיימות במגוון זמנים: שעות בוקר, שעות ערב וימי שישי – בנויים כך שכל אחד ואחת מאיתנו יכולים למצוא את הזמן ללמוד ולהשתלב במגוון תוכניות הלימוד שאנו מציעים.

בנינו עבורכם את הבית ליצור ולשוחח צילום, כאשר הדלתות פתוחות בפניכם לרווחה.

מגוון האפשרויות ליצירת קשר עמנו:

חייג חינם: 1-800-241-241 או  0505299380 

או לחץ כאן על מנת להשאיר את פרטיך וניצור איתך קשר בהקדם

 

דילוג לתוכן