מסע צילומי לדרום איטליה

דרום איטליה הוא חבל ארץ מדהים שבו מספר ערים מרכזיות, חופי ים קסומים, כפרים קטנים ואותנטיים, מצוקים מרהיבים, נופים, עמקים ואיים יפים ועל כל זה מנצחים שפע של אוכל איטלקי משובח וטעים, יינות מקומיים והמון צבעים.

נבקר ונצלם בנאפולי, פומפיי, הדרך האמלפיטנית, סורנטו- אמאפלי , ראבלו, פיזיטנו וחבל מוליזה.

 

 

למי מיועד המסע:

צלמים בעלי שליטה ברזי הצילום הבסיסיים, המחפשים יציאה משגרת היום יום לחוויה צילומית שונה.

 

משך המסע:
7 ימים.
08-14.05.2020

 

דרישות קדם:
בעלות על מצלמת SLR או דמוי SLR.
שליטה ביסודות הצילום.
שליטה ידנית במצלמת רפלקס.

 

מספר משתתפים:
מקסימום 16 איש.

עלות: 1750 אירו

תוספת לחדר לבד– 250 אירו

 

לתוכנית טיול הצילום- לחץ כאן

לתנאים כלליים וטופס הרשמה- לחץ כאן

מסלול הטיול:

יום 1:

 

ננחת בשדה התעופה ברומא ומשם בטיסת פנים לנאפולי, בירת הדרום. עיר ייחודית וססגונית עם שפע שווקים, רחובות יפים, כיכרות מלאות בתי קפה ובניינים עתיקים.

לאחר התארגנות במלון נתחיל את הסיור הרגלי ברובע ספאקנאפולי ( Spaccanapoli) הלב ההיסטורי של נאפולי המזוהה ביותר עם העיר. עם הרעש והכאוס של הסמטאות הצרות שבין בתיהם מתוחים חבלי כביסה. פה נמצאים גם רבים מאתריה החשובים של העיר- מתחם Santa Chiara   שבו כנסייה, מנזר, מוזיאון ארכאולוגי וקברים, ארמון ונציה, ארמון פנורמיטה, וגולת הכותרת –הדואומו שנבנה בסוף המאה ה-13 בסגנון גותי- צרפתי.

נסיים את היום בכיכר טולדו. נאכל ארוחת ערב באחת מהטרטוריות המדהימות ונחזור למלון ברכבת תחתית.

יום 2:

 

 

לאחר ארוחת הבוקר נמשיך בסיור הרגלי בנאפולי. נבקר באתריה המיוחדים של העיר הצפופה ביותר באיטליה, כיכר  פבלשיטו , גלריית אומברטו הראשון, המבצר החדש ובית האופרה.  מוזיאון קאפו די מונטה הממוקם בריאה הירוקה של נאפולי.

לינה בנפולי.

 

יום 3:

נעזוב את נאפולי בנסיעה להר הגעש וזוב. ההר חולש על פני חבל קמפניה, והתפרצותו בשנת 79 לספירה הותירה את חותמה עד ימינו. נטפס עם הרכב אל פסגת הר הגעש ונמשיך בסיור רגלי סביב הלוע הרוחשת עדיין, שם נתעכב לצילומי הלוע. נרד לביקור בעיר פומפיי, עיר שנקברה תחת האפר הוולקני, ושרדה כמעט בשלמותה. נשוטט ברחובות העיר, בבנייניה שהשתמרו לגובה 2 קומות. נראה את שכיות החמדה של העיר, כולל פסיפסים וציורי קיר בבתיה. משם נמשיך בנסיעה לסורנטו, עיר יפהפייה השוכנת על מפרץ סורנטו. לינה בסורנטו.

 

 

יום 4:

את הבוקר נתחיל בסיור בסורנטו הגדושה בסמטאות עתיקות. משם נמשיך בנסיעה לאורך דרך האמלפיטנית, אחת הדרכים היפות באירופה, שרצה לאורך מפרץ סורנטו עד סלרנו, ועוברת בין כפרים ונקודות נוף מרהיבות. עצירה בכפרים הציוריים שבדרך (פוזיטנו, אמלפי, ראבלו) לצילומי ארכיטקטורה, אנשים וצילומי טבע בנקודות נוף, ככל שתאפשר הדרך.  לינה באחד הכפרים על דרך האמלפטינית

 

יום 5:

נמשיך את הסיור בדרך האלפיטנית על צוקיה התלויים והדרכים הפתלתלות בדרך לעיירה הידועה והצבעונית פוזיטנו. נבקר במערת האיזמרגד, מערה רחבת ידיים עם זקיפים ונטיפים, שהאור החודר אליה צובע את המים בכחול-טורקיז-איזמרגד נסייר בראבלו שם נבקר בווילה הציורית צ'ימברונה שהנוף הנשקף ממנה עוצר נשימה. נמשיך ללינה בקאווה דה טירני.

 

יום 6:

את הבוקר נתחיל בטיפוס לאזור הררי שיוביל אותנו לחבל מוליזה – כפרים ציוריים ואותנטיים שבו נשוטט ונצלם את הווי החיים הכפרי,

החקלאות המקומית ושטחי החיטה ושאר הגידולים אשר מדהימים ביופיים. נבקר במחלבה טיפוסית ובבית חקלאי מקומי.

נלון באזור מוליזה.

 

יום 7:

נמשיך את סיורנו בחבל מדהים זה ונבקר בכפר Guardiaregia  ובכפר Pesche נבקר במפעל ליצור שוקולד בכפר Monteroduni  באגם Castel San Vincenzo קסטל סן וינצ'נזו  ונתרפק על חבל מקסים זה ככל שיותיר לנו הזמן. משם נתחיל את דרכנו חזרה לשדה התעופה ברומא.

 

 

הערות:

המסלול עלול להשתנות ע"פ הוראות השלטונות, מזג האוויר, תנאי השטח ו/או תקלות במהלך טיול מסוג זה ונתון לשיקול דעתו של המדריך, יתכנו שינויים במקומות הלינה עקב המצבים הנ"ל.

 

לפרטים נוספים והרשמה חייג חינם: 1800-241-241 או לחץ כאן על מנת להשאיר את פרטיך וניצור איתך קשר בהקדם.
נשמח לראותכם
רוצה להתחיל לצלם > >